Platforma Toker to baza ponad 200 ćwiczeń stymulujących słownictwo w języku polskim u dzieci dwujęzycznych.

Pakiet składa się z dziewięciu zestawów tematycznych

Platforma Toker to baza ponad 200 ćwiczeń stymulujących słownictwo w języku polskim u dzieci dwujęzycznych.

Sprzedaliśmy już ponad 15 tys. abonametów.
Ty też dołącz do grona zadowolonych klientów

 • Teraz dostępny na:

Cennik dostępu do Platformy Toker

 • Dostęp na 1 miesiąc
 • 50 50,00 zł za miesiąc
 • Brak oszczędności
 • Umożliwia prowadzenie konsultacji logopedycznych online
 • Wybierz
 • Dostęp na 3 miesiące
 • 126 42,00 zł za miesiąc
 • Oszczędzasz łącznie: 24 zł
 • Umożliwia prowadzenie konsultacji logopedycznych online
 • Wybierz
 • Dostęp na 6 miesięcy
 • 246 41,00 zł za miesiąc
 • Oszczędzasz łącznie: 54 zł
 • Umożliwia prowadzenie konsultacji logopedycznych online
 • Wybierz
 • Dostęp na 12 miesięcy
 • 480 40,00 zł za miesiąc
 • Oszczędzasz łącznie: 120 zł
 • Umożliwia prowadzenie konsultacji logopedycznych online
 • Wybierz

Gry i zabawy logopedyczne dla dzieci bilingwalnych.

Ćwiczenia stymulujące słownictwo w języku polskim u dzieci dwujęzycznych.

Nadzór logopedy online

Poziom słownictwa dzieci przyswajających dwa języki, którymi posługują się w zróżnicowany sposób, często odbiega od poziomu słownictwa ich jednojęzycznych rówieśników. Skuteczność oferowanych ćwiczeń została potwierdzona w wyniku przeprowadzonych badań wśród dzieci dwujęzycznych w Wielkiej Brytanii. Przeprowadzone badania wykazały, iż dzięki odpowiedniej stymulacji najmłodszych, osiągnięcie przez nich wysokiego poziomu rozwoju mowy z prawidłową artykulacją w języku polskim w warunkach wielojęzyczności jest możliwe. Kluczem do sukcesu jest atrakcyjna i przystępna forma przyswajania bądź utrwalania nowych wyrazów.

W przyswajaniu bądź utrwalaniu zasobu słów w języku polskim kluczowa w każdej planszy jest kolorowa plansza z licznymi detalami. Jest to tło zadań, a jednocześnie główny temat wszystkich ćwiczeń. Dzięki temu, że każda plansza ma taki sam zestaw zadań, pozwala opanować w podobny sposób zorganizowany zasób słów oraz zastosować powtórzenia, których celem jest utrwalenie prezentowanego słownictwa. Niektóre z wyrazów kilkakrotnie pojawiają się podczas różnych zadań związanych z jedną planszą, by łatwiej było najmłodszym zapamiętać ich znaczenie. W ten sposób naśladuje się naturalną metodę przyswajania przez dzieci umiejętności językowych, która polega na uczeniu się przez obcowanie z nowymi słowami w możliwie wielu kontekstach i w skojarzeniu z dużą liczbą innych słów. Jest to model odległy od klasycznego, szkolnego sposobu nauczania języka obcego, który pozwala na stworzenie dzieciom namiastki zanurzenia w języku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i ich dzieci, zachęcamy Państwa do zakupienia pakietu gier oraz ćwiczeń, które w przyjemny i naturalny sposób pomogą dzieciom poszerzać słownictwo polskie.

Wykup dostęp już teraz

Czy Twoje dziecko powinno ćwiczyć z tym pakietem?

Dla kogo przeznaczony jest pakiet ćwiczeń dla dzieci bilingwalnych?

Dla kogo przeznaczony jest pakiet ćwiczeń dla dzieci bilingwalnych?

Ćwiczenia stymulujące słownictwo są gwarancją dobrze spożytkowanego czasu przed komputerem, który może przynieść dzieciom realne korzyści.

Ćwiczenia stymulujące słownictwo są przeznaczone dla wszystkich dzieci dwujęzycznych, które potrzebują wzmocnienia zasobu leksykalnego w języku polskim. Grupa wiekowa, dla której dedykowane są zadania, to dzieci między 4. a 8. rokiem życia. Nie ma jednak przeciwskazań, by młodsze lub starsze dzieci spróbowały poszerzyć słownictwo z tym programem. Rozwój słownictwa może wpłynąć na efektywniejsze porozumiewanie się w języku polskim z najbliższymi oraz rówieśnikami.

Ten program może pomóc Twojemu dziecku zwłaszcza, jeśli:

 • nie potrafi znaleźć jakiegoś słowa w języku polskim, choć zna jego odpowiednik w drugim języku;
 • popełnia błędy, używając niepoprawnych form wyrazów lub nieprawidłowego szyku zdania;
 • ma trudności z podstawowymi umiejętnościami wykorzystywanymi w komunikowaniu się, między innymi opisywaniem pojęć;
 • coraz częściej zniechęca się do podejmowania interakcji językowych w języku polskim, ponieważ brakuje mu słów.

Wykup dostęp już teraz

Platforma Toker online.

Innowacyjne rozwiązania dla podniesienia komfortu terapii Twojego dziecka.

Komunikator internetowy wbudowany w platformę.

Komunikator internetowy wbudowany w platformę.
Wszystko dla Twojej wygody.

Komunikator internetowy wbudowany w Platformę Toker pozwala na wygodne i darmowe spotkania w czasie rzeczywistym poprzez internet. Dzięki temu wszystkie niezbędne narzędzia masz w jednym miejscu.

Wbudowanie komunikatora internetowego do Platformy daje Twojemu dziecku możliwość konsultacji logopedycznych online z jednym z naszych certyfikowanych logopedów.

Sama Platforma Toker dba także o to abyś nie zapomniał o takim spotkaniu online. Jeśli chcesz o wyznaczonej godzinie automatycznie nawiąże połączenie z wybranym logopedom.

Umów się na konsultację.

Inteligentny system buforowania ćwiczeń.

Inteligenty system buforowania ćwiczeń
Zawsze aktualna baza ćwiczeń.

Platforma logopedyczna Toker to unikalne rozwiązanie dostępne w chmurze. Oznacza to, że cała jej zawartość dostępna jest zdalnie przez dowolną przeglądarkę internetową. Platforma zawiera kilkaset ćwiczeń wideo, nagrania audio, powiązane z ćwiczeniami zdjęcia i rysunki.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych mechanizmów buforowania ćwiczeń, skróciliśmy czas ich ładowania do minimum.

Po zalogowaniu do platformy Toker na dowolnej przeglądarce internetowej, dziecko ma dostęp do wszystkich swoich danych takich jak: sesje logopedyczne, historia ćwiczeń, śledzenie postępów terapii oraz wszystkie jego nagrania audio i wideo.

Teraz Twój krok!
Sprawdź jak zastosowane innowacje mogą pomóc Twojemu dziecku w osiągnięciu pełnej sprawności i podniesieniu kompetencji językowych.

Nadzór logopedy online.

Opieka najlepszych specjalistów na każdym etapie terapii logopedycznej.

Nadzór logopedy online

Problemy logopedyczne mogą mieć poważny wpływ na zdolność nawiązywania kontaktów oraz kształtowanie przyszłej kariery dziecka. Nie czekaj. Już dzisiaj umów się na spotkanie z wybranym logopedą i odbierz darmowy abonament na dostęp do Platformy Toker.

Platforma Toker pozwala na kompleksowy nadzór logopedyczny nad wykonywanymi przez dziecko ćwiczeniami. Umów się na konsultację logopedyczną za pośrednictwem Platformy Toker lub wykup Voucher na 5 lub 10 spotkań online, a dostęp do Platformy otrzymasz gratis. Na Platformie Toker znajdziesz odpowiedniego specjalistę, który W ramach konsultacji przygotuje m.in. indywidualną sesję z ćwiczeniami logopedycznymi do samodzielnego wykonania przez Twoje dziecko, już po zakończeniu spotkania z logopedą.

Na podstawie wywiadu logopedycznego, specjalista zawrze również cenne wskazówki i komentarze dotyczące specyfiki wykonywania danego ćwiczenia przez Twojego podopiecznego. Zaleci on również optymalną ilość powtórzeń każdego ćwiczenia. Nawet jeśli zmienisz logopedę, lub będziesz chciał współpracować z więcej niż jednym specjalistą, system śledzenia postępów terapii udostępni każdemu z nich wgląd do pełnych informacji co, kiedy i jak ćwiczyło Twoje dziecko. Umożliwia to łatwą korektę wybranego toku prowadzenia zajęć logopedycznych.

Wyobraź sobie jak regularne ćwiczenia na Platformie Toker zwiększą szybkość i skuteczność rozwoju słownictwa Twojego dziecka. Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć tak często jak zechce, przy okazji dobrze się bawiąc. A Ty wreszcie możesz mieć trochę czasu tylko dla siebie. Dostęp do Platformy Toker to również zmniejszenie częstotliwości i kosztów koniecznych wizyt logopedycznych, przez co oszczędzasz swój czas i pieniądze.

A to jeszcze nie wszystko. Kiedy zdecydujesz się na konsultację logopedyczną za pośrednictwem Platformy Toker, nasza przeglądarka sama będzie dbała abyś nie zapomniał o ustalonym spotkaniu. A jeśli jest to spotkanie online, sama połączy się z wybranym logopedą o ustalonej godzinie.

Sprawdź wolne terminy u naszych specjalistów.

Śledzenie postępów terapii.

Będziesz zachwycony, gdy zobaczysz jak szybko Twoje dziecko robi postępy.

Śledzenie postępów terapii

Będziesz mile zaskoczony jak szybko dzięki platformie Toker Twoje dziecko przestanie mieć proglemy logopedyczne.

Platforma Toker zapisuje automatycznie rezultaty ćwiczeń Twojego dziecka. Rejestrowany jest nie tylko dokładna data w jakim dane ćwiczenie zostało wykonane, ale również wszelkie niezbędne związane z nim szczegóły. Dzięki wbudowanemu systemowi śledzenia postępów terapii Twój logopeda może odsłuchać czy dziecko dobrze wypowiada dane głoski lub całe zdania, poprawnie wykonuje ćwiczenie z wirtualnym lusterkiem, a także sprawdzić ile czasu zajęło mu wykonanie danego ćwiczenia. A wszystko to poukładane w chronologiczny sposób z wygodnym systemem wyszukiwania i przeglądania historii ćwiczeń. Nie ma też znaczenia czy będą to ćwiczenia z sesji logopedycznych, czy z bazy ćwiczeń jeśli tylko Ty tak zdecydujesz platforma Toker przechowa dla Ciebie wszystkie niezbędne informacje.

Przekonaj się jak działa System Śledzenie Postępów porównując nagrania audio lub zapisu wideo tego samego ćwiczenia z przed dwóch miesięcy i z chwili obecnej. Będzie Ci ciężko uwierzyć, że Twoje dziecko tak szybko robi tak ogromne postępy.

Nic jednak nie dzieje się bez Twojej zgody i akceptacji. To Ty sam zdecydujesz, czy zarejestrowane nagrania audio czy wideo powinny być przechowywane przez system śledzenia postępów terapii. Możesz też w każdej chwili usunąć wybrane nagranie.

Wykup dostęp już teraz