Oferuj swoje usługi logopedyczne.

Ustalaj ceny i nie płać prowizji.

Oferuj swoje usługi logopedyczne.

Zyskaj możliwość przedstawienia Siebie oraz oferowanych przez Ciebie usług dla ogromnej rzeszy klientów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na reklamę w Internecie.

Wykup dostęp do Platformy Toker Professional, a nasi eksperci zajmą się działaniami marketingowymi i skierują do Ciebie odpowiednich pacjentów. To my zajmiemy się kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, Tobie zostanie zająć się tym na czym znasz się najlepiej.

Ustalaj konkurencyjne ceny za Twoje konsultacje logopedyczne, a dzięki zerowej prowizji cała kwota za tą usługę trafi bezpośrednio do Ciebie. Niewielka inwestycja w wykupienie abonamentu Toker Professional pozwoli Ci zarabiać przez cały czas jego trwania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zdobądź zaufanie pacjentów i pnij się w rankingu logopedów. Kontrolowany system ocen zapewni sprawiedliwą ocenę Twojej pracy i pozwoli ugruntować pozycję eksperta w swojej dziedzinie.

Uwaga!
Dostęp do platformy Toker ProfessionalTM nie przedłuża się automatycznie. Nie ma również żadnych dodatkowych ukrytych opłat ani dla Ciebie, ani dla Twoich klientów.

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji pod numerami telefonów 32 720 69 33 lub 32 298 80 92

Cennik dostępu do Platformy Toker

 • Dostęp na 1 miesiąc
 • 260 260,00 zł za miesiąc
 • Brak oszczędności
 • Dostęp do Platformy Toker Professional
 • Dostęp do pakietu bilingwalnego
 • Dostęp do pakietu dla dzieci
 • Dostęp do pakietu dla dorosłych
 • Dostęp do pakietu dla dzieci anglojęzycznych
 • Dostęp do pakietu dla dorosłych anglojęzycznych
 • Wybierz
 • Dostęp na 6 miesięcy
 • 1100 183,33 zł za miesiąc
 • Oszczędzasz łącznie: 460 zł
 • Dostęp do Platformy Toker Professional
 • Dostęp do pakietu bilingwalnego
 • Dostęp do pakietu dla dzieci
 • Dostęp do pakietu dla dorosłych
 • Dostęp do pakietu dla dzieci anglojęzycznych
 • Dostęp do pakietu dla dorosłych anglojęzycznych
 • Wybierz
 • Dostęp na 12 miesięcy
 • 1950 162,50 zł za miesiąc
 • Oszczędzasz łącznie: 1170 zł
 • Dostęp do Platformy Toker Professional
 • Dostęp do pakietu bilingwalnego
 • Dostęp do pakietu dla dzieci
 • Dostęp do pakietu dla dorosłych
 • Dostęp do pakietu dla dzieci anglojęzycznych
 • Dostęp do pakietu dla dorosłych anglojęzycznych
 • Wybierz

Ciągle rosnąca baza ćwiczeń logopedycznych.

Baza ponad 2250 ćwiczeń logopedycznych do Twojej dyspozycji.

Ciągle rosnąca baza ćwiczeń logopedycznych

Sprawdź jak dużymi zasobami ćwiczeń logopedycznych dysponujemy dla Ciebie.

Baza ćwiczeń, zabaw, gier i masaży logopedycznych tworzona jest pod ścisłym nadzorem najlepszych specjalistów w dziedzinie terapii zaburzeń mowy i komunikowania się u osób dorosłych oraz logopedii dziecięcej. Żaden najdrobniejszy element platformy nie został pozostawiony przypadkowi. Każde ćwiczenie logopedyczne opracowane zostało w ten sposób aby zmaksymalizować efekty terapeutyczne zarówno w przypadku osób dorosłych jak i dzieci. Z pośród nich około 500 to wysokiej jakości wzorcowe nagrania wideo, wykonane pod okiem specjalistów logopedii. Wszystko po to aby nie umknął Ci żaden szczegół. Dzięki temu, że filmy nagrane są w 50 klatkach na sekundę możesz je odtworzyć nawet klatka po klatce.

Platforma Toker wyposażona została w nowatorski system motywacyjny dzięki, któremu Twoi pacjenci nie tylko będą mogli szybciej odzyskać sprawność, ale przy okazji zapewnią sobie trochę dobrej rozrywki. A wszystko to w przyjaznej, domowej atmosferze, sprzyjającej zwiększeniu efektów terapeutycznych.

Dzięki temu, że dostęp do Platformy Toker odbywa się za pośrednictwem zdalnego serwera masz dostęp do zawsze aktualnej i pełnej bazy ćwiczeń logopedycznych. Zacznij korzystać z platformy Toker już dzisiaj a przekonasz się, że w każdym miesiącu dodajemy kilka do kilkunastu nowych ćwiczeń i zadań logopedycznych aby ułatwić Ci pracę. Jesteśmy otwarci również na Twoje propozycje nowych ćwiczeń, zabaw i gier logopedycznych na platformie.

Ćwiczenia dla dzieci Rozwijanie słownictwa Ćwiczenia dla dorosłych

System Śledzenia Postępów terapii.

Namacalne dowody na skuteczność Twojej metody terapii z Toker ProfessionalTM.

System Śledzenia Postępów terapii.

Będziesz zaskoczony jak skuteczna może być terapia z wykorzystaniem platformy Toker Professional.

Dzięki Systemowi Śledzenia Postępów masz wreszcie pewność, że pacjenci rzeczywiście wykonują Twoje zalecenia. Rejestrowana jest nie tylko dokładna data w jakim dane ćwiczenie zostało wykonane, ale również wszelkie niezbędne związane z nim szczegóły. Poprzez wbudowany Systemowi Śledzenia Postępów terapii będziesz w stanie sprawdzić jak przebiega terapia Twoich pacjentów, prześledzić zapis ćwiczeń głosowych, sprawdzić poprawność wykonywania ćwiczeń z wirtualnym lusterkiem a także skontrolować ile czasu zajęło pacjentowi wykonanie danego ćwiczenia. A wszystko to poukładane w chronologiczny sposób w kartotece pacjenta z możliwością wygodnego wyszukiwania i grupowania ćwiczeń.

Przekonaj się jak działa System Śledzenie Postępów porównując nagrania audio lub zapisu wideo tego samego ćwiczenia z przed kilku miesięcy i z chwili obecnej. Będzie Ci ciężko uwierzyć w postępy w terapii jakie są możliwe dzięki platformie Toker.

Rozpocznij współpracę już teraz i uzyskaj namacalne dowody na wysoką skuteczność Twoich metod terapeutycznych. Zyskaj uznanie w oczach swoich pacjentów i prestiż wśród logopedów. Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z platformą Toker na naszym blogu i zostań Ekspertem Toker Professional.

Kreator sesji logopedycznych.

Ćwiczenia logopedyczne indywidualnie dopasowane do pacjenta.

Kreator sesji logopedycznych.

Rozpocznij współpracę i sprawdź jak łatwo możesz tworzyć sesje logopedyczne dla swoich pacjentów.

Toker ProfessionalTM to platforma stworzona specjalnie dla ludzi zajmujących się zawodowo terapią osób po udarze mózgu, a także pomocą dla dzieci z wadami wymowy. Umożliwia ona tworzenie indywidualnych sesji ćwiczeń logopedycznych dla każdego pacjenta.

Wypracuj swoją własną metodę terapii logopedycznej na podstawie ponad 750 ćwiczeń na platformie. Dodawaj wybrane przez Ciebie ćwiczenia do sesji terapeutycznych Twoich pacjentów i decyduj, ile razy każde z nich ma być przez pacjentów wykonywane. Komponuj każdą sesję z dowolnej ilości ćwiczeń i na dowolny okres czasu, nawet na każdy dzień tygodnia.

Toker ProfessionalTM umożliwia Ci również opatrzenie każdego ćwiczenia Twoim indywidualnym komentarzem dla pacjenta. Przekonaj się jak będą Ci wdzięczni za profesjonalne podejście do ich terapii i jak szybko zechcą podzielić się swoją opinią na ten temat z innymi.

Toker ProfessionalTM to także przejrzysta kartoteka Twoich pacjentów z intuicyjną wyszukiwarką i wbudowanym Systemem Śledzenia Postępów każdego pacjenta. Przekonaj się jak dzięki temu szybko odnajdziesz do wszystkie niezbędne w toku terapii informacje i szczegóły.

Platforma Toker online.

Innowacyjne rozwiązania dla podniesienia skuteczności terapii logopedycznej.

Komunikator internetowy wbudowany w platformę.

Komunikator internetowy wbudowany w platformę.
Wszystko dla Twojej wygody.

Komunikator internetowy wbudowany w Platformę Toker pozwala na wygodne prowadzenie konsultacji logopedycznych przez internet. Dzięki temu wszystkie niezbędne narzędzia masz w jednym miejscu.

Sama Platforma Toker dba także o to, abyś nie zapomniał o ustalonym terminie spotkania online. Wystarczy, że będziesz zalogowany, a o wyznaczonej godzinie automatycznie nawiąże połączenie z pacjentem, z który opłacił konsultacje logopedyczną.

Podczas prowadzenia konsultacji nie tylko będziesz mógł zobaczyć swojego pacjenta, ale również udostępnić mu ekran swojego komputera i wspólne z nim wykonać wybrane dla niego ćwiczenia.

Zintegrowania kartoteka pacjentów oraz terminarz spotkań pozwolą Ci sprawnie ustalić termin kolejnej konsultacji online.

Gdy liczy się każde słowo.

Mikrofon
Posłuchaj co mówią Twoi pacjenci.

Przemyśleliśmy i przebudowaliśmy obsługę mikrofonu na platformie tak, aby maksymalnie wzmacniał efekty terapeutyczne. Specjalna konstrukcja ćwiczeń z użyciem mikrofonu na Platformie Toker pozwala na bieżąco odsłuchać to co pacjent powiedział do mikrofonu. Dzieci mogą usłuszeć jak prawidłowo powinna brzmieć dana głoska, i czy poprawnie ją same wypowiadają, a pacjenci po udarze przekonać się czy ich mowa jest zrozumiała dla innych.

Każde zapisane przez pacjenta nagranie możesz zobaczyć na jego karcie w ramach systemu śledzenia postępów terapii.

Przekonaj się jak Twoim pacjentom wykonywane w ten sposób ćwiczenia mogą pomóc w terapii.

Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń nie będzie już nigdy problemem.

Nagrania wideo
Nie umknie Ci żaden szczegół.

Obsługa kamerki internetowej za pomocą platformy jeszcze nigdy nie była tak intuicyjna. Wystarczy, że pacjent naciśnie przycisk Trenuj lub Nagraj a jego kamerka internetowa sama uruchomi się w trybie wirtualnego lusterka.

Tryb treningu pozwala pacjentowi bez stresu przygotować się do odpowiedniego wykonania ćwiczenia. A gdy już jest gotowy do nagrania wystarczy, że kliknie przycisk Nagraj. Za pomocą odtwarzania synchronicznego może również porównać wykonanego nagrania z oglądanym wzorcem. Suwak Ratio umożliwia prześledzenie każdego nagrania w zwolnionym tempie.

A Ty w każdym momencie możesz przejrzeć wykonane przez pacjenta nagrania wideo.

Inteligentny system buforowania ćwiczeń.

Inteligenty system buforowania ćwiczeń
Zawsze aktualna baza ćwiczeń.

Platforma logopedyczna Toker to unikalne rozwiązanie dostępne w chmurze. Oznacza to, że cała jej zawartość dostępna jest zdalnie przez dowolną przeglądarkę internetową. Platforma zawiera kilkaset ćwiczeń wideo, nagrania audio, powiązane z ćwiczeniami zdjęcia i rysunki.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych mechanizmów buforowania ćwiczeń, skróciliśmy czas ich ładowania do minimum.

Dla każdego pacjenta możesz stworzyć odrębną kartotekę gdzie będą zapisywane stworzone dla niego sesje terapeutyczne oraz przebieg i postępy jego terapii. Oznacza to również, że jeśli Twoi pacjenci zdecydują się na korzystanie z platformy w swoich domach, Ty będziesz miał dostęp do wszelkich związanych z tym statystyk nagrań i wyników ćwiczeń.

Teraz Twój krok!
Uzyskaj dostęp do platformy Toker i sprawdź jak zastosowane innowacje mogą pomóc w terapii Twoich pacjentów.