Sprzedaliśmy już ponad 15 tys. abonametów.
Ty też dołącz do grona zadowolonych klientów.
79 ćwiczeń logopedycznych na platformie:
17 ćwiczeń logopedycznych na platformie w tym:
7 ćwiczeń logopedycznych na platformie w tym:
30 ćwiczeń logopedycznych na platformie w tym:
Baza ćwiczeń, zadań i masaży logopedycznych tworzona jest pod ścisłym nadzorem najlepszych specjalistów w dziedzinie terapii osób
z zaburzeniami mowy i komunikowania się po przebytym udarze mózgu, afazji oraz występujących przy chorobach neurozwyrodnieniowych takich jak choroba Parkinsona, choroba Alzheimera. Żaden najdrobniejszy element platformy nie został pozostawiony przypadkowi. Każde ćwiczenie logopedyczne zostało opracowane w ten sposób aby zmaksymalizować efekty terapeutyczne.
Z pośród nich ponad 210 to wysokiej jakości wzorcowe nagrania wideo, wykonane z udziałem specjalistów logopedii. Wszystko po to aby nie umknął Ci żaden szczegół. Dzięki temu, że filmy nagrane są w 50 klatkach na sekundę możesz je odtworzyć nawet klatka po klatce. Platforma Toker wyposażona została w nowatorski system motywacyjny, dzięki któremu Twoi bliscy nie tylko będą mogli szybciej odzyskać sprawność, ale przy okazji zapewnią sobie odrobinę rozrywki. A wszystko to w przyjaznej domowej atmosferze, sprzyjającej zwiększeniu efektów terapeutycznych.
Janusz Leon Wiśniewski
Wykup dostęp do platformy Toker już dziś i przekonaj się z jaką łatwością możesz pomóc bliskiej Ci osobie i jak ważnym ćwiczeniem dla niej może okazać się wyzwalanie komunikacji emocjonalnej.
Niektóre ćwiczenia neurologopedyczne wymagają szczególnego nacisku aby operowały na bodźcach powodujących emocje pacjenta. Toker został stworzony tak, aby wyzwalanie komunikacji emocjonalnej było możliwe podczas codziennych ćwiczeń na platformie. Ćwiczenia na platformie Toker powodujące wyzwalanie komunikacji emocjonalnej, przygotowane zostały specjalnie w ten sposób, aby obrazy i dźwięki, pochodzące z najbliższego otoczenia pacjenta, wpływały na odpowiednie efekty terapeutyczne.
Wystarczy że dodasz odpowiednie zdjęcia do ćwiczeń takich jak Album rodzinny czy też Album o mnie, itp. Co więcej każde z takich zdjęć możesz opatrzyć odpowiednim komentarzem lub historyjką głosową. Jeśli chory ma problem z rozpoznaniem, np. swoich wnuków, możesz wrzucić do albumu rodzinnego ich zdjęcia i poprosić je, aby same się przedstawiły. Gdy to zrobisz, podczas ćwiczeń z Tokerem za każdym razem oprócz zdjęcia będzie pojawiał się również nagrany przez Ciebie komentarz głosowy.
Przemyśleliśmy i przebudowaliśmy obsługę mikrofonu na platformie tak, aby maksymalnie wzmiacniał efekty terapeutyczne. Osoby po udarze często nie zdają sobie sprawy, że ich mowa jest niezrozumiała dla otoczenia. Prowadzi to do ich frustracji i rozdrażnienia.
Z pomocą choremu przychodzi tu specjalna konstrukcja ćwiczeń z użyciem mikrofonu. Pozwalają one na bieżąco odsłuchiwać to, co pacjent powiedział do mikrofonu. Dodatkowo, każde takie nagranie może zostać udostępnione Twojemu logopedzie.
Przekonaj się sam jak w przypadku Twoich bliskich wykonywane w ten sposób ćwiczenia mogą pomóc w terapii.
Obsługa kamerki internetowej za pomocą platformy jeszcze nigdy nie była tak intuicyjna. Po prostu naciśnij przycisk Trenuj lub Nagraj a Twoja kamerka internetowa sama uruchomi się w trybie wirtualnego lusterka.
Tryb treningu pozwala choremu bez stresu przygotować się do odpowiedniego wykonania ćwiczenia. A gdy już jest gotowy do nagrania wystarczy, że kliknie przycisk Nagraj. Za pomocą odtwarzania synchronicznego możliwe jest również porównanie wykonanego nagrania ze wzorcem. Suwak Ratio umożliwia śledzenie każdego nagrania w zwolnionym tempie. Przesłanie wykonanych nagrań do prowadzącego logopedy ogranicza się jedynie do kliknięcia w przycisk Zapis.
Z technologią wirtualnego lusterka masz pewność, że chory wykonuje poprawnie zalecone przez logopedę ćwiczenia. Z chwilą uruchomienia ćwiczenia wideo kamerka internetowa zainstalowana w komputerze śledzi każdy ruch osoby ćwiczącej, a ona sama może na bieżąco porównywać wykonywane przez siebie ćwiczenie z nagraniem wzorcowym.
Ćwiczenia wideo na platformie Toker to najlepsza forma terapii dla osoby po udarze oraz gwarancja poprawnie wykonywanych ćwiczeń logopedycznych.
Wszystkie wykonane przez chorego ćwiczenia może również pokazać jego logopedzie, który na bieżąco będzie mógł skorygować ewentualne błędy i dać mu dodatkowe wskazówki do każdego ćwiczenia.
Wykupując już dziś dostęp do platformy Toker uzyskujesz dostęp do ponad 230 ćwiczeń wideo w trybie Wirtualnego Lusterka, które zostały przygotowane pod okiem najlepszych specjalistów z dziedziny neurologopedii w kraju.
Komunikator internetowy wbudowany w Platformę Toker pozwala na wygodne i darmowe spotkania w czasie rzeczywistym poprzez internet. Dzięki temu wszystkie niezbędne narzędzia masz w jednym miejscu.
Wbudowanie komunikatora internetowego do Platformy pacjentowi możliwość konsultacji logopedycznych online z jednym z naszych certyfikowanych logopedów.
Sama Platforma Toker dba także o to abyś nie zapomniał o takim spotkaniu online. Jeśli chcesz o wyznaczonej godzinie automatycznie nawiąże połączenie z wybranym logopedą.
Platforma logopedyczna Toker to unikalne rozwiązanie dostępne w chmurze. Oznacza to, że cała jej zawartość dostępna jest zdalnie przez dowolną przeglądarkę internetową. Platforma zawiera kilkaset ćwiczeń wideo, nagrania audio, powiązane z ćwiczeniami zdjęcia i rysunki.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnych mechanizmów buforowania ćwiczeń, skróciliśmy czas ich ładowania do minimum.
Produkt, który pragniemy oddać w Twoje ręce jest jedynym takim na rynku. Zastosowaliśmy w nim szereg innowacyjnych rozwiązań niespotykanych gdzie indziej. A to wszystko po to aby terapia Twoich bliskich, po przebytym udarze mózgu lub przy afazji, chorobie Parkinsona, chorobie Alzheimera, była coraz bardziej efektywna.
Po zalogowaniu do platformy Toker na dowolnej przeglądarce internetowej, zyskujesz dostęp do wszystkich swoich danych takich jak: sesje logopedyczne, historia ćwiczeń, śledzenie postępów terapii oraz wszystkie jego nagrania audio i wideo.
Teraz Twój krok!
Wykup dostęp do platformy Toker i sprawdź jak zastosowane innowacje mogą pomóc w terapii Twoich bliskich.
m wcześniej chory po udarze mózgu lub przy afazji rozpocznie ćwiczenia logopedyczne z platformą Toker tym większa szansa na to, że ich skutki będą mniejsze. Nie czekaj. Już dzisiaj umów się na spotkanie z wybranym logopedą i odbierz darmowy abonament na dostęp do platformy Toker.
Umów się na konsultację logopedyczną za pośrednictwem Platformy Toker lub wykup Voucher na 5 lub 10 spotkań online, a dostęp do Platformy otrzymasz gratis. Na Platformie Toker znajdziesz odpowiedniego specjalistę, który ramach konsultacji przygotuje indywidualną sesję terapeutyczną specjalnie dla bliskiej Ci osoby.
Sesja terapeutyczna to specjalnie wyselekcjonowany przez logopedę zestaw ćwiczeń na platformie Toker, dostosowany do stopnia rozwoju zaburzenia u osoby udarze. Na podstawie wywiadu logopedycznego, specjalista zawrze również cenne wskazówki i komentarze dotyczące specyfiki wykonywania danego ćwiczenia przez chorego. Zaleci on również optymalną ilość powtórzeń każdego ćwiczenia. Nawet jeśli zmienisz specjalistę, lub będziesz chciał współpracować z więcej niż jednym, system śledzenia postępów terapii udostępni każdemu z nich wgląd do pełnych informacji co, kiedy i jak było ćwiczone na platformie Toker. Umożliwia to łatwą korektę wybranego sposobu terapii. Chory może mieć odrębną bezpłatną sesje terapeutyczną nawet na każdy dzień tygodnia.
Wyobraź sobie jak regularne ćwiczenia na platformie Toker zwiększą szybkość i skuteczność terapii neurologopedycznej. Osoba Ci bliska będzie mogła ćwiczyć tak często jak zechce, w komfortowych domowych warunkach, przed ekranem swojego komputera. A Ty wreszcie możesz mieć pewność, że jest w dobrych rękach. Dostęp do platformy Toker to również zmniejszenie częstotliwości i kosztów koniecznych wizyt logopedycznych, przez co oszczędzasz swój czas i pieniądze.
A to jeszcze nie wszystko. Kiedy zdecydujesz się na konsultację logopedyczną za pośrednictwem platformy Toker, nasza przeglądarka sama będzie dbała abyś nie zapomniał o ustalonym spotkaniu. A jeśli jest to spotkanie online sama połączy się z wybranym logopedą o ustalonej godzinie.
Będziesz mile zaskoczony jak skuteczna może być terapia logopedyczna dzięki ćwiczeniom pomagającym wyeliminować zaburzenia mowy i komunikowania się przy takich chorobach jak udar mózgu, afazja, choroby neurozwyrodnieniowe (choroba Parkinsona, choroba Alzheimera).
Platforma Toker zapisuje automatycznie rezultaty ćwiczeń chorego. Rejestrowana jest nie tylko dokładna data w jakim dane ćwiczenie zostało wykonane, ale również wszelkie niezbędne związane z nim szczegóły takie jak czas reakcji na bodźce, czy czas wykonania danego ćwiczenia. Dzięki wbudowanemu systemowi śledzenia postępów terapii logopeda opiekujący się pacjentem może sprawdzić sposób wymowy, poprawność wykonywania ćwiczeń z wirtualnym lusterkiem a także skontrolować ile czasu zajęło mu wykonanie danego ćwiczenia. A wszystko to poukładane w chronologiczny sposób z wygodnym systemem wyszukiwania i przeglądania historii ćwiczeń. Nie ma też znaczenia czy będą to ćwiczenia z sesji logopedycznych, czy z bazy ćwiczeń jeśli tylko opiekun chorego tak zdecyduje platforma Toker przechowa dla niego wszystkie niezbędne informacje.
Nic jednak nie dzieje się bez zgody i akceptacji chorego lub jego opiekuna. To oni decydują, czy zarejestrowane nagrania audio czy wideo powinny być przechowywane przez system śledzenia postępów terapii.
Przekonaj się jak działa System Śledzenie Postępów porównując nagrania audio lub zapisu wideo tego samego ćwiczenia sprzed dwóch miesięcy
i z chwili obecnej. Będzie Ci ciężko uwieżyć w postępy jakie poczynił chory dzięki Platformie Toker.